ZIENER – GABEL

Ziener posiada w swojej ofercie dwie kolejce:

– KOLEKCJA CYWILNA: oferta odzieży, rękawic i akcesoriów dla narciarzy (kobieta, mężczyzna, małe dzieci i dzieci Junior). Kolekcja spełnia wszystkie standardy (ocieplenie, wiatroodporność, wodoszczelność etc.) ale nie jest tak techniczna jak kolekcja dla zawodników.
W przypadku szkół narciarskich, kluby najczęściej wybierają kolekcję Junior dla dzieciaków, które jeżdżą raczej rekreacyjnie bo np. nie potrzebują całkowicie rozpinanych spodni.

KATALOG: https://ziener.com/OnlineKataloge/winter24-25/

– KOLEKCJA TEAMWEAR to oferta dla instruktorów, trenerów i zawodników, którzy potrzebują już bardziej technicznej odzieży Link do katalogu znajduje się tutaj:
https://ziener.com/OnlineKataloge/winter24-25-teamwear-en/

Siedziba naszej firmy znajduje się w Żywcu https://rondo-distribution.pl/  ; tu także mamy showroom gdzie mogą Państwo zobaczyć i przymierzyć kolekcję.
ZIENER WARUNKI WSPÓŁPRACY 2024/25

DO POBRANIA:

Cennik/Formularz zamówienia – kolekcji Teamwear

Cennik/Formularz zamówienia – kolekcja dziecięca z katalogu cywilnego

Gabel to włoski producent kijów narciarskich, trekkingowych i nordic walking. Firma działa od 1956 roku i cieszy się ugruntowaną pozycją na rynkach Europy Zachodniej.

Marka jest synonimem jakości, designu i innowacyjności technologicznej. Gabel posiada bowiem własny dział badań i rozwoju, dzięki czemu zalicza się do liderów na rynku kijów sportowych.

Katalog kijów i akcesoriów zimowych jest do pobrania tutaj:
https://rondo-distribution.pl/assets/brands/gabel24-1706086378.pdf

GABEL WARUNKI HANDLOWE DLA KLUBÓW 2024/25

DO POBRANIA:

Cennik/Formularz zamówienia GABEL