Kraków Al. Jana Pawła II 84 pok.101 (AWF)
tel.500 647 844 .
e-mail: biuro@mozn.pl
2019-01-31
REMSPORT - nowy partner LIGI MOZN

MOZN chciałby Wam przedstawić nowego partnera ligi tj. firmę REMSPORT działającej od 2006 roku w branży zimowej (serwisowej).

 

REMSPORT to firma rodzinna, której  właścicielem jest Kasia i Jacek Antonik. To absolutny lider na rynku polskim jeżeli chodzi o smary i narzędzia do serwisu i tuningu sportowego nart zjazdowych. W swojej bogatej ofercie posiadają ponad 3500 produktów związanych tylko i wyłącznie z serwisem ręcznym nart zjazdowych.

 

Jacek to zawodowy serwisant narciarsko-snowboardowy, doradca i szkoleniowiec (prowadzi specjalistyczne szkolenia z zakresu serwisu nart alpejskich). Od kilku lat organizuje cykliczne Tyskie Warsztaty Serwisowe, które co roku cieszą się wysoką frekwencją. Swoje produkty sprzedają za pośrednictwem sklepu internetowego www.remsport.pl (wkrótce prześlę Wam szczegóły programu RACING, w ramach którego będziecie mogli zakupić smary i narzędzia w bardzo promocyjnej cenie).

 

Na koniec krótka informacja, firma Remsport to bezpośredni importer w Polsce smarów i narzędzi takich firm jak: GALLIUM, MAPLUS (dawniej Briko-Maplus), RODE, VAUHTI, SOLDA, SKI MAN, RAZE-CAT, VALLORBE, MBAS, SORMA (MOONFLEX), KUNZMANN, SNOW GLIDE TOOLS, HABRUS, POWER-EDGE, SVECOM SKI, SKIGO, HWK.

 

Jeżeli potrzebujecie informacji na temat narzędzi, smarów i akcesorii to zapraszam do bezpośredniego kontaktu z Jackiem Antonik, telefon: 508-176-526 lub e-mail: sklep@remsport.pl.